Posiadamy mieszkania

na wynajem

Segment A

Segment A składa się z 10 komfortowych mieszkań przeznaczonych na wynajem. Jest obiektem oddanym do użytku w 2015 roku. Budynek znajduje się na terenie bezpiecznego osiedla, wyposażonego w kompleksowy monitoring. Zróżnicowane metraże i układy mieszkań są odpowiedzą na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zadbaliśmy o wysoki standard i estetykę wykończenia wnętrz. Spokojna okolica, usytuowanie budynku wśród zabudowy jednorodzinnej, pięknie zaaranżowane i zadbane obejście, oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu są dodatkowymi atutami naszych mieszkań.

dom Rybnik

Segment B

Segment B składa się z 6 komfortowych mieszkań przeznaczonych na wynajem. Jest obiektem oddanym do użytku w 2010 roku. Budynek znajduje się na terenie bezpiecznego osiedla, wyposażonego w kompleksowy monitoring. Zróżnicowane metraże i układy mieszkań są odpowiedzą na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zadbaliśmy o wysoki standard i estetykę wykończenia wnętrz. Spokojna okolica, usytuowanie budynku wśród zabudowy jednorodzinnej, pięknie zaaranżowane i zadbane obejście oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu są dodatkowymi atutami naszych mieszkań.

mieszkania sprzedaż Rybnik

Segment E

Segment E składa się z 13 komfortowych mieszkań przeznaczonych na wynajem. Jest obiektem oddanym do użytku w 2017 roku. Budynek znajduje się na terenie bezpiecznego, monitorowanego osiedla. Zróżnicowane metraże i układy mieszkań oraz wyjątkowo przestronne balkony i ogródki pozwalają w pełni korzystać z uroków Osiedla. Zadbaliśmy o wysoki standard i estetykę wykończenia wnętrz. Spokojna okolica, usytuowanie budynku wśród zabudowy jednorodzinnej, pięknie zaaranżowane i zadbane obejście oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu są dodatkowymi atutami naszych mieszkań.

Osiedle na Stoku
Przewiń do góry